Malformed header from CGI script: libpng warning: Interlace handling should be turned on when using png_read_image Set-Cookie: cb3ad71fbd7ca8dd78c451bea000e041=f41a90041163c958030232424422bba3; path=/; HttpOnly Content-Type: text/html; charset=utf-8 Expires: Wed, 17 Aug 2005 00:00:00 GMT Last-Modified: Sat, 19 Aug 2017 03:19:41 GMT Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0 Pragma: no-cache Oferta | AG Agnieszka Glica psychoterapeuta Katowice - psychoterapia Gestalt

Psychoterapia - oferta

 

Psychoterapia indywidualna

Osoby zgaszające się na psychoterapie często potrzebują pomocy w poznaniu siebie samych, w odnalezieniu odpowiedzi na pytania: kim są, w co wierzą, jak się czują, czego chcą i jaki jest ich potencjał. Potrzebują wsparcia w zaakceptowaniu tego “co jest” oraz w poszukiwaniu tego "co jest ich własnym pragnieniem, a nie oczekiwaniem innych". 

Podejmując wysiłek uczestnictwa w psychoterapii indywidualnej, warto pamiętać, że wymaga ona czasu i regularności. kształtowane i utrwalane przez lata (20, 30 40 lat i więcej) nawyki i zachowania, nie znikną z dnia na dzień. Zmiana wymaga czasu, jednak w psychoterapii jest nieunikniona. Rozpoczyna się w momencie, kiedy nowo nabyte umiejętności przenosimy z gabinetu do swojej codzienności: domu, relacji i pracy.

Innymi słowy, psychoterapia wspiera i uczy bycia w zgodzie ze sobą i otoczeniem. Chroni przed pułapką powtarzalności, aby to co “nieświadome” już nie wpływało na nasze decyzje, zachowania, a nawet marzenia.

Sesja trwa: 50 minut
Koszt sesji:  110,00 zł 

Psychoterapia par

Psychoterapia par to praca terapeutyczna skoncentrowana przede wszystkim na komunikacji w związku. Psychoterapeuta podczas sesji bada style komunikacji każdego z partnerów, gotowości do słuchania siebie nawzajem oraz do rozmowy na trudne tematy. Pomaga parze w wypracowaniu wspólnych kompromisów, uczy postrzegania błędów w kategorii możliwości dalszego rozwoju związku, a także uświadamia, iż cokolwiek dzieje się w związku jest ich wspólnym dziełem. 

Rozpoczynając związek, zarówno kobieta, jak i mężczyzna wnoszą do niego: to jacy są (swoje zalety i wady) oraz swoje oczekiwania wobec partnera, które często bywają nierealistycznie. W trakcie psychoterapii, istotne jest, aby para uświadomiła sobie, iż uznanie faktu, że partner nie jest i nie będzie idealny, jednak jest wyjątkowy jest bazowe dla dalszego rozwoju związku,

Sesja trwa: 50 minut 
Koszt sesji: 150 zł